Dichterbij organiseert 3 themabijeenkomsten over de zorg aan ouder wordende cliënten

  Woensdag 09 november 2016

  Cliënten worden steeds ouder. Daardoor krijgen ze andere ondersteuningsbehoeften. De themabijeenkomst van Expertise en het kennisnetwerk ouderen van Dichterbij gaat hierop in. Speciale aandacht is er voor slikproblemen. Ouderen hebben vaker slikproblemen. Hun motoriek wordt minder, ze zijn minder alert en de gevoeligheid in de mond gaat achteruit waardoor ze eten en drinken minder goed voelen. Ook een minder hongergevoel en dementie kunnen een rol spelen.

  Een diëtist en logopedist geven uitleg en informeren over het signaleringsprotocol bij slikproblemen.

  Ook zal er algemene informatie over eventuele hulpmiddelen en aangepast wonen bij het ouder worden   beschikbaar zijn. De bijeenkomst staat open voor medewerkers, familie en cliëntvertegenwoordigers. 

  U kunt zich aanmelden voor één van de drie bijeenkomsten in november:

  Dinsdag 22 november bij Hotel Asteria, Maasheseweg 80 in Venray (19.00-21.30 uur)

  Donderdag 24 november bij De Vrije Teugel, Bedafseweg 22 in Uden (13.30-16 uur)

  Zaterdag 26 november bij ’t Vertrek, Stationsweg 12 in Boxmeer (13.30 – 16 uur)

  Aanmelden via Dichterbij Expertise, tel. 088-7540510 of expertise@dichterbij.nl