Thema avond “Samenwerking in de driehoek”

    Dinsdag 25 maart 2014

    Applaus voor de DVC'er

    Met een welverdiend applaus werd de derde bijeenkomst over het thema 'Samenwerken in de driehoek' afgesloten. Meer dan 100 ouders/verwanten en medewerkers van Dichterbij wisselden met elkaar van gedachten over de manieren waarop samenwerking eruit zou kunnen zien. Drie inleiders beschreven vooraf vanuit hun eigen invalshoek over de ervaringen en de ontwikkelingen.

    Keigoede zorg, een begrip binnen de geledingen van Dichterbij, vraagt volgens de aanwezigen om specificatie. Wat voor de één goede zorg is, hoeft dat voor de ander niet te zijn. Er open over communiceren geeft vertrouwen en duidelijkheid over wat je van elkaar kunt verwachten. Keigoede zorg, dat bepaal en maak je samen.

    Het bouwen aan een andere werkwijze wordt door de DVC'ers goed opgepakt vinden de aanwezigen. De communicatie zit in de lift, de passie strtaalt er vanaf en de inzet en betrokkenheid werd door alle aanwezigen spontaan beloond met een applaus.