Jaarverslagen 2014 op website Dichterbij

  Donderdag 04 juni 2015

  Twee jaarverslagen over 2014 staan op de internetsite van Dichterbij: een uitgebreide versie en een eenvoudige cliëntenversie.

  Het jaarverslag verhaalt over de activiteiten van Dichterbij in 2014. Er is veel aandacht voor kwaliteit en veiligheid en het financieel beleid, daarnaast schrijven ze ook over de diverse thema’s die in het verslagjaar speelden. Voorbeelden daarvan zijn de focus bij projecten, de overgang van categoraal naar lokaal, de organisatieontwikkeling en ICT.

  Er is ook een compacte cliëntversie van het jaarverslag gemaakt. In korte en eenvoudig geschreven teksten gaat dit verslag in op de belangrijkste thema’s voor cliënten. Dit zijn onder meer kwaliteit en veiligheid, cliënttevredenheid, de overgang van AWBZ naar Wmo, het vervoer van en naar de dagbesteding, de organisatieontwikkeling en activiteiten binnen empowerment.

   

  Nieuwsgierig? Lees dan een of beide jaarverslagen